W związku z tym, że w dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"), informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych w serwisie TianDe Market dostępna jest w zakładce "Klauzula informacyjna RODO".

...................................................................................................................................................................................................................................
Uwaga! Do dnia 31 maja 2018 roku trwa aktualizacja zawartości katalogu produktów TianDe w serwisie TianDe Market. Wykonywane prace nie mają wpływu na proces realizacji zamówień. W przypadku braku produktu wchodzącego w skład zamówienia - zgodnie z obowiązującymi w naszym serwisie zasadami - kontaktujemy się z Zamawiającym w celu ustalenia dalszych losów zamówienia.

Bestsellery