Aktualności


BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI - CERTYFIKAT SSL
[data dodania: 03.04.2017 09:00]

W trosce o wysoką jakość świadczonych Państwu usług i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w naszym serwisie od dnia 03.04.2017 r. został zainstalowany certyfikat SSL dla strony WWW w domenie mytiande.pl i www.mytiande.pl. Oznacza to, że dane przesyłane z naszego serwisu do serwera na stronach dotyczących rejestracji, logowania czy składania zamówień są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

W związku z tym, że serwis Centrum Dystrybucji Kosmetyków NaturalnychTianDe jest dostępny dla Państwa również za pośrednictwem poniższych domen internetowych:

- strefatiande.pl [ www.strefatiande.pl ],
- tiande.elblag.pl [ www.tiande.elblag.pl ],
- tiande.malbork.pl [ www.tiande.malbork.pl ],
- tiande.malopolska.pl [ www.tiande.malopolska.pl ],
- tiande.podhale.pl [ www.tiande.podhale.pl ],
- tiande.pomorskie.pl [ www.tiande.pomorskie.pl ],
- tiande.pomorze.pl [ www.tiande.pomorze.pl ],
- tiande.shop.pl [ www.tiande.shop.pl ],
- tiande.sklep.pl [ www.tiande.sklep.pl ],
- tiande.szczecin.pl [ www.tiande.szczecin.pl ]

które odwołują się do domeny mytiande.pl [ www.mytiande.pl ] informujemy, że po przejściu do strony rejestracji, logowania czy koszyka w przypadku korzystania z przeglądarki:

(a) Mozilla Firefox - na stronie wyświetli się komunikat o niezabezpieczonym połączeniu. Należy wówczas na karcie kliknąć przycisk Zaawansowane oraz Dodaj wyjątek. W otwartym oknie Dodawanie wyjątku bezpieczeństwa należy wcisnąć przycisk Potwierdź wyjątek bezpieczeństwa.
(b) Opera - w dodatkowym [wyskakującym] oknie wyświetli się komunikat Nieprawidłowy certyfikat. Należy wówczas wcisnąć przycisk Kontynuuj mimo wszystko.

Jeżeli korzystają Państwo z jednego z powyższych adresów (domen) internetowych i w dalszym ciągu będą mieli wątpliwości, co do bezpieczeństwa przesyłanych danych prosimy o skorzystanie ze strony pod adresem www.mytiande.pl.

________________________________________________________________________________________________